У липні НБУ витратив на підтримку гривні більше 1 мільярда доларів


У липні НБУ витратив на підтримку гривні більше 1 мільярда доларів

У липні інтервенції Національного банку України на міжбанківському валютному ринку України склали 1 мільярд 121,3 мільйони доларів (в еквіваленті). Про це повідомляє НБУ.

Згідно з повідомленням Нацбанку, обсяг операцій на міжбанку в липні (купівля і продаж у доларовому еквіваленті) склав 12 мільярдів 228,8 мільйона доларів, а обсяг операцій на готівковому ринку - 3 мільярди 930, 2 мільйони доларів. При цьому населення купило в банків у два рази більше валюти, ніж продало.

При цьому міжнародні золото-валютні резерви центробанку збільшилися на 8,4% і досягли 29 мільярдів 635,1 мільйона доларів.

Так, за даними НБУ, середньозважений готівковий курс гривні по операціях банків України: до долара США склав 781,9396 гривні за 100 доларів (купівля) і 781,4997 гривні за 100 доларів (з урахуванням "пільгового" курсу спецаукціонів).

Як повідомляють у Нацбанку, у червні 2009 року приріст реального ефективного обмінного курсу (РЕОК) гривні до грудня 2008 року становив 4,1%, що було обумовлено як перевищенням рівня інфляції в Україні її зваженого показника по країнах-основних торговельних партнерах, так і посиленням номінального ефективного обмінного курсу гривні на 0,1%. Відносно ж травня РЕОК гривні знизився на 1,6% через знецінювання долара США до основних світових валют.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua