Індекси США впали у середу на негативних статданих, ф'ючерси у четвер також ідуть на зниження


Фондові індекси США впали в середу після оприлюднення більш негативних даних про ринок зайнятості і ділової активності в секторі послуг, ніж очікувалося. Standard & Poor's 500 знизився вперше за п'ять сесій, повідомило агентство Bloomberg.

Ф'ючерсний ринок у четвер також не сприяє збереженню оптимізму: вересневий контракт на Dow Jones Industrial Average до 8:55 опустився на 0,02%, на Standard & Poor's 500 - на 0,07%.

"Дані не такі погані, але ситуація залишається слабкою", - відзначив головний інвестиційний директор Sequent Asset Management Тім Хартцелл.

Індекс ділової активності в сфері послуг США (ISM Non-Manufacturing) у липні несподівано знизився до 46,4 пункту в порівнянні з 47 пунктами місяцем раніше, за даними Інституту управління поставками (ISM). Експерти прогнозували збільшення цього показника до 48 пунктів.

Перевищення індексом позначки 50 пунктів свідчить про збільшення ділової активності в сфері послуг, тоді як значення індексу 50 пунктів і нижче говорить про її погіршення.

За даними ADP Employer Services, компанії США скоротили в липні 371 тис. робочих місць при очікуваних 350 тис. Число зайнятих у Сполучених Штатах скорочується з лютого 2008 року, хоча із квітня темпи падіння сповільнилися.

Фондовий ринок США трохи відіграв падіння до закриття торгів після того, як фінансові результати страховика Radian Group Inc. перевищили прогноз. Вартість паперів Radian злетіла на 83%.

Акції добувних компаній подорожчали, тому що ціни на алюміній і мідь підскочили до максимальних значень за 9 місяців.

Котирування акцій Procter & Gamble Co. упали на 2,8%. Найбільший у світі виробник споживчих товарів скоротив чистий прибуток у четвертому фінансовому кварталі на 18% на тлі ослаблення попиту на продукцію P&G в умовах рецесії. Чистий прибуток за квартал, що завершився 30 червня, склав $2,47 млрд, або 80 центів на акцію, у порівнянні з $3,02 млрд, або 92 цента на акцію, за аналогічний період минулого фінансового року.

Вартість паперів другого за розміром виробника відеоігор у світі Electronic Arts Inc. обвалилася на 6,8% після повідомлення про квартальний збиток.

Акції оператора інтернет-аукціонів EBay Inc. подешевшали на 1,1%.

Курс цінних паперів провідної медіакомпанії світу Walt Disney Co. знизився на 1,4% після погіршення рейтингу для його акцій компанією Miller Tabak & Co. до "нейтрально" з "купувати".

Чистий прибуток нафтосервісної корпорації Baker Hughes знизився в другому кварталі 2009 року на 77% - до $87 млн, або 28 центів на акцію, у порівнянні з $379 млн, або $1,23 на акцію, за аналогічний період минулого року. Ринкова капіталізація компанії обвалилася на 7,8%.

Індекс Dow Jones Industrial Average за підсумками торгів опустився на 39,22 пункту (0,42%), склавши 9280,97 пункту.

Standard & Poor's 500 за день знизився на 2,93 пункту (0,29%) - до 1002,72 пункту.

Значення індексу Nasdaq Composite упало на 18,26 пункту (0,91%) - до 1993,05 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua