Центральний банк Росії може знизити темпи скорочення облікової ставки в 2010 році


Центральний банк Росії може знизити темпи скорочення облікової ставки в 2010 році

Центральний банк Росії може знизити темпи скорочення облікової ставки, беручи до уваги зростаючі при цьому інфляційні ризики, які виходять на перший план, відсуваючи убік необхідність підтримки кредитних потоків, пише Bloomberg.

Згідно з усередненою оцінкою економістів, опитаних агентством, Банк Росії знизить свою ставку рефінансування на 0,5% до 10,5% протягом цього місяця. Ще одне зниження на половину процентного пункту може відбутися наприкінці року.

ЦБ РФ почав знижувати ставку із грудня минулого року, коли вона становила 13%, почавши боротися в такий спосіб зі зниженням обсягів економіки країни.

Аналітики говорять, що фінансовій владі доведеться зупинити зниження ставки в наступному році, оскільки інфляція продовжує перебувати в районі встановлених урядом цільових значень.

"Центральний банк стикається із проблемою забезпечення достатньої ліквідності в банківському секторі, при одночасному зменшенні інфляції до 10% і нижче та недопущенні надмірних коливань курсу рубля", - говориться в доповіді Fitch Ratings, опублікованій вчора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua