Польща вступить у зону євро не раніше 2014 - 2015 рр.


Польща вступить у зону євро не раніше 2014 - 2015 рр.

Польща може прийняти євро як валюту не раніше 2014 - 2015 рр., ставши першою із центральноєвропейських кандидатів на вступ у єдиний валютний простір, говориться в сьогоднішній доповіді Morgan Stanley, повідомляє агентство Bloomberg.

Польща офіційно відмовилася від введення євро в 2012 р., минулого тижня через поганий стан її державного фінансування, відсутність внутрішнього політичного консенсусу та волатильність обмінного курсу. Міністерство фінансів оголосить нову дату вступу в зону євро в цьому кварталі.

Бюджетний дефіцит, що виходить за межі 3% від валового внутрішнього продукту, "віддаляє перспективу" введення євро для всіх східних членів Європейського союзу, написав у сьогоднішній доповіді Паскуале Діана, лондонський економіст Morgan Stanley.

Дефіцит у Польщі, Чеській Республіці і Румунії перевищить 6% ВВП цього року, можливо, стане навіть більшим в 2010 р. і навряд чи скоротиться до потрібних меж до 2013 - 2014 рр., згідно з доповіддю. У документі також дається прогноз зростання держборгу східноєвропейських країн до небезпечних значень - до 60% від ВВП у Польщі і до 80% в Угорщині.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua