Європейські індекси падають у вівторок, дешевшають акції Standard Chartered, UBS


Європейські фондові індекси знижуються у вівторок після різкого підйому напередодні на побоюваннях, що ралі на ринку акцій випереджає перспективи відновлення економіки і зростання корпоративних прибутків, повідомляє агентство Bloomberg.

Dow Jones Stoxx 600 опустився під час торгів на 0,7%. Цей індикатор виріс із 9 березня на 44%, відношення котирувань акцій компаній, які входять у розрахунок індексу, до їхніх прибутків становить 35,6, що є максимальним рівнем з вересня 2003 року.

"Котирування паперів почали викликати сумніви, - відзначає глава підрозділу європейських акцій Ignis Investment Services у Лондоні Едріен Дарлі. - Це не означає, що ринок не може підніматися далі, однак ралі було занадто сильним і занадто швидким, так що невелика корекція не зашкодить".

Вартість акцій Standard Chartered Plc упала під час торгів на 7,5% після того, як британський банк оголосив про плановану допемісію. Банк планує залучити 1 млрд фунтів стерлінгів ($1,69 млрд) за рахунок допемісії акцій, щоб скористатися "стратегічними можливостями" для розвитку в Азії, Африці та на Близькому Сході.

Standard Chartered, що працює переважно в країнах emerging markets, збільшив чистий прибуток за I півріччя 2009 року на 5% - до $1,88 млрд, оскільки зростання виторгу від трейдинга і корпоративних банківських операцій компенсувало збитки за кредитами.

Папери швейцарського банку UBS подешевшали на 4,3%. Чистий збиток банку в другому кварталі виріс до 1,4 млрд швейцарських франків ($1,32 млрд) порівняно з 395 млн франків за аналогічний період 2008 року. Аналітики прогнозували цей показник у середньому на рівні 1,5 млрд франків.

За словами головного виконавчого директора UBS Освальда Грюбеля, відтік коштів заможних клієнтів з банку продовжиться. Незважаючи на поліпшення ситуації на фінансових ринках, стійкий економічний підйом "поки не очевидний", відзначив він.

Акції Legal & General, другого за розмірами активів страховика у Великобританії, подешевшали на 5,4%. Операційний прибуток компанії в першому півріччі впав на 92%, до 31 млн фунтів стерлінгів, не виправдавши середній прогноз експертів 248 млн фунтів.

Вартість паперів BMW опустилася на 2,2% після того, як автовиробник оголосив про скорочення чистого прибутку в другому кварталі на 76%, обумовленого падінням попиту.

Індекс найбільших підприємств Європи Dow Jones Euro Stoxx 50 до 19:50 МСК у вівторок знизився на 4,93 пункти (0,18%) - до 2669,14 пункту.

Британський FTSE 100 опустився на 11,09 пункту (0,24%) - до 4671,37 пункту.

Французький індекс CAC 40 до цього часу зменшився на 1,43 пункту (0,04%), склавши 3476,37 пункту.

Німецький DAX втратив 9,83 пункту (0,18%), склавши 5417,02 пункту.

10 з 18 основних фондових індексів країн Західної Європи знижуються у вівторок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua