НБУ: ЄБРР може компенсувати видатки невеликих банків на діагностичне обстеження


НБУ: ЄБРР може компенсувати видатки невеликих банків на діагностичне обстеження

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) може частково компенсувати видатки середніх і невеликих банків на діагностичне обстеження, проведене в рамках вимог Національного банку України (НБУ), повідомила Група управління проектами міжнародних кредитних ліній при НБУ в листі банкам.

Згідно з листом, текст якого розміщений на веб-сайті Верховної Ради, часткова компенсація таких видатків передбачається листом-угодою між ЄБРР і НБУ від 30 червня 2009 року: ЄБРР готовий надати відповідний грант, реалізацією якого буде займатися Група управління проектами міжнародних кредитних ліній при НБУ.

У листі вказується, що процедура відшкодування видатків на проведення діагностичного обстеження буде відбуватися у два етапи. На першому етапі буде визначатися перелік прийнятних банків-бенефіціарів і загальна сума їхніх активів, а на другому етапі - здійснюватися розрахунки суми відшкодування і його виплата.

Для одержання статусу банку-бенефіціара кредитно-фінансовим установам необхідно до 31 серпня подати в НБУ відповідний гарантійний лист, у якому повинно бути засвідчено проведення обстеження відповідно до вимог НБУ, а закупівля аудиторських послуг - відповідно до процедур ЄБРР.

Для одержання відшкодування частини видатків на проведення діагностичного обстеження банки-бенефіціари до 30 жовтня повинні подати в НБУ вимогу на відшкодування разом з підтверджувальною документацією.

За даними Нацбанку України, на 1 липня в країні працювало 146 середніх і невеликих банків, тоді як загальна кількість діючих банків досягла 184 фінустанов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua