США, Підсумки торгів: Індекси продемонстрували значне зростання за підсумками липня


Торги в США в п'ятницю 31 липня завершилися різноспрямованою зміною фондових індексів. А от за підсумками тижня і місяця фондові індекси продемонстрували позитивну динаміку.

За підсумками торгів у п'ятницю індекс "блакитних фішок" Dow Jones Industrial Average піднявся на 16,93 пункту, або на 0,2%, до 9171 пункту. Індекс широкого ринку S&P 500 закрився зростанням на 0,73 пункту, або на 0,1%, на позначці 987,48 пункту. “Високотехнологічний” Nasdaq Composite закрився зниженням на 5,80 пункту, або на 0,3%, на позначці 1979 пунктів.

За минулий тиждень індекс Dow Jones Industrial Average піднявся на 0,9%, індекс широкого ринку S&P 500 виріс на 0,8%, а високотехнологічний Nasdaq Composite зміцнився на 0,6%.

За підсумками липня Dow Jones Industrial Average злетів на 8,6%, індекс широкого ринку S&P 500 піднявся на 7,4%, а високотехнологічний Nasdaq Composite зміцнився на 7,8%.

Макроекономічні дані, що вийшли в п'ятницю, виявилися суперечливими.

ВВП США в II кварталі скоротився на 1%, у той час як консенсус-прогноз виходив з 1,5% зниження ВВП. Тим часом, показник падіння ВВП США за I квартал був переглянутий до 6,4% з 5,5%.

Але в цілому, цей звіт підтвердив думку гравців про те, що рецесія в Сполучених Штатах слабшає, і в перспективі вже помітно відновлення американської економіки.

Нафта зросла в ціні за підсумками п'ятниці, але подешевшала за минулий місяць. Підтримку котируванням ф'ючерсів на поставку нафти в п'ятницю надав ослабілий долар. Проте, слабкий попит на паливо і високі запаси чорного золота в США обумовили негативну динаміку на ринку нафти за підсумками липня. За підсумками торгів на NYMEX вересневі ф'ючерси на поставку нафти марки WTI виросли на $2,51 до $69,45 за барель.

Акції Walt Disney у п'ятницю впали на 4,2% після опублікування слабких даних квартальної звітності. Так, прибуток Walt Disney в II кварталі впав на 26%. При цьому розмір чистого прибутку за цей період склав $954 млн або 51 цент на акцію порівняно з $1,28 млрд або 66 центами на акцію роком раніше. У той же час продажі компанії впали на 6,9% до $8,6 млрд, що є гіршим за прогнози аналітиків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua