У Німеччині падає рівень народжуваності


У Німеччині падає рівень народжуваності

У Німеччині росте число бездітних жінок. Як повідомляє агентство AP, така тенденція спостерігається, зокрема, серед жительок західних федеральних земель (особливо у великих містах), а також серед тих, хто має вищу освіту. Ці висновки зроблені на підставі дослідження, підсумки якого представило в середу, 29 липня, у Берліні Федеральне статистичне відомство.

Як повідомив голова відомства Родеріх Егелер, якщо серед німкень у віці від 60 до 65 років лише в 11-12 відсотків немає дітей, то серед їх 44-річних співвітчизниць цей показник становить 21 відсоток. Станом на 2008 рік, більш ніж у чверті представниць прекрасної половини (26 відсотків) у віці від 35 до 39 років не було дітей. А у віковій категорії 30-34 роки частка бездітних становила 43 відсотка.

Статистики звернули увагу на те, що в 2008 році бездітними значилися більше третини (35 відсотків) 34-річних жінок, тоді як 15 років тому їх частка становила 20 відсотків. Жительки західних федеральних земель народжують рідше, ніж східні німкені. Рівень народжуваності пов'язаний і з освітнім фактором: жінки, що закінчили вуз, народжують рідше, ніж ті, у кого освіта нижча. У західних землях бездітними є 28 відсотків жінок у віці від 40 до 75 років, що мають вищу освіту. На сході країни цей показник рівний 11 відсоткам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua