Гайтнер: США скоротять дефіцит бюджету у наступні 4 роки і збільшать національні заощадження


Гайтнер: США скоротять дефіцит бюджету у наступні 4 роки і збільшать національні заощадження

Уряд США скоротить дефіцит бюджету в наступні чотири роки і збільшить національні заощадження, говориться в тексті виступу міністра фінансів країни Тімоті Гайтнера, підготовленому для зустрічі із представниками Мінфіну КНР.

"Ми прихильні вживанню заходів для підтримки більш високого рівня заощаджень і скорочення дефіциту федерального бюджету до раціонального рівня до 2013 року", - цитує текст виступу агентство Bloomberg.

Т.Гайтнер також закликає Китай зберегти зусилля для ослаблення впливу глобальної рецесії.

Порядок денний зустрічі, яка пройде в понеділок-вівторок, містить у собі заходи двох країн з відновлення економіки, а також питання опору Китаю іноземним інвестиціям.

"США також прихильні інвестиціям у виробіток екологічно чистих видів енергії, освіту, охорону здоров'я, які зроблять нас більш ефективною та процвітаючою країною, - заявив Т.Гайтнер. - Разом ці інвестиції будуть гарантувати сильне економічне зростання США і стійкий баланс рахунку поточних операцій".

Голова американського Мінфіну також повторив свій заклик до Китаю, що фіксує рекордні профіцити бюджету в останні роки, збільшувати внутрішнє споживання.

"Успіх КНР у зміні структури економіки убік зростання, обумовленого внутрішнім попитом, включаючи збільшення ролі споживчих видатків, буде величезним внеском у більш швидке, збалансоване і стійке зростання світової економіки", - відзначає Т.Гайтнер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування