0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Європейські індекси зростають у четвер уперше за 5 днів на сильних статданих зі США


Європейські фондові індекси зростають у четвер вперше за п'ять днів на тлі сильних статистичних даних з економіки США, повідомляє агентство Bloomberg.

Stoxx 600 піднявся під час торгів на 0,4%. Цей індекс знижувався протягом чотирьох попередніх сесій на побоюваннях, що темпи підвищення котирувань акцій випереджають перспективи економічного зростання. Коефіцієнт відносини вартості паперів компаній Stoxx 600 до їх прибутків піднявся в результаті ралі на фондовому ринку до 25,4 - максимуму з 2004 року.

Індекс випереджальних економічних показників США, що розраховується дослідницькою організацією Conference Board, виріс у травні на 1,2%. Цей індикатор збільшується вже два місяці поспіль, аналітики очікували його підвищення на 1%.

"Більш сильне, ніж очікувалося, зростання індексу випереджальних економічних показників говорить про те, що не все так погано, - відзначає фондовий стратег Clariden Leu у Цюріху Грегор Мест. - Дані вказують на стабілізацію".

Інший звіт з американської економіки опублікований Федеральним резервним банком Філадельфії, також був позитивним. Значення індексу виробничої активності збільшилося в червні до мінус 2,2 пункту з мінус 22,6 пункту в травні, тоді як аналітики очікували збільшення до мінус 17 пунктів.

Крім того, кількість американців, які отримують допомогу у зв'язку з безробіттям, знизилося за тиждень, що завершився 7 червня, вперше з січня. Цей показник упав на 148 тис. чоловік, що є максимальним скороченням з листопада 2001 року, до 6,687 млн чоловік.

Підтримку європейському фондовому ринку надало також покращення Світовим банком прогнозу зростання ВВП Китаю цього року до 7,2% з колишніх 6,5%. Раніше аналітики Goldman Sachs, Morgan Stanley і UBS також покращили очікування щодо китайської економіки, оскільки стимулюючі заходи уряду країни обсягом 4 трлн юанів ($585 млрд) приносять позитивний результат.

Вартість акцій ING Groep NV зросла в четвер на 8,3%. Експерти Goldman Sachs підвищили рекомендації для паперів найбільшого голландського банку до "купувати" з "нейтрально".

"Капітал ING стабілізувався до теперішнього часу", - відзначають аналітики.

Ціна паперів Heidelbergcement підскочила на 17% після того, як виробник цементу заявив про те, що участь у рефінансуванні його боргу підтвердили більше 50 міжнародних кредиторів.

Тим часом котирування акцій британських ритейлерів знижуються в четвер на даних про перше за три місяці скорочення роздрібних продажів у Великобританії.

Папери DSG International, однієї з найбільших у Європі мереж продажів електроніки, подешевшали на 7,3%, акції Home Retail - на 1,5%.

Індекс найбільших підприємств Європи Dow Jones Euro Stoxx 50 до 19:30 МСК у четвер виріс на 28,91 пункту (1,21%) - до 2412,62 пункту.

Британський FTSE 100 піднявся на 13,19 пункту (0,31%) - до 4291,65 пункту.

Французький індекс CAC 40 до цього часу збільшився на 27,67 пункту (0,88%), склавши 3188,81 пункту.

Німецький DAX додав 39,86 пункту (0,83%), склавши 4839,84 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування