Прем'єр України доручила Мінфіну почати підготовку проекту держбюджету-2010


Прем'єр України доручила Мінфіну почати підготовку проекту держбюджету-2010

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила Міністерству фінансів почати підготовку проекту державного бюджету на 2010 рік.

Таке доручення прем'єр дала під час селекторної наради з керівниками регіональних і місцевих органів виконавчої влади в п'ятницю.

"Я хочу дати доручення Міністерству фінансів, щоб починаючи з вівторка наступного тижня (12 травня) була сформована спеціальна робоча група для формування проекту бюджету на 2010 рік", - сказала Тимошенко.

У той же час прем'єр акцентувала увагу заступника міністра фінансів Анатолія М’ярковського на тому, щоб у групу ввійшли керівники обласних держадміністрацій і начальники фінансових управлінь адміністрацій, а також, щоб "обов'язково були залучені представники Асоціації міст України і представники обласних рад".

"Я б дуже хотіла, щоб, нарешті, Мінфін почав формувати проект бюджету на 2010 рік разом з місцевими владою", - заявила прем'єр, відзначивши, що вона також проведе зустріч із даною групою.

Тимошенко також доручила Міністерству фінансів і місцевим органам влади доопрацювати законопроекти, що передбачають можливість додаткового залучення надходжень у державний бюджет 2010 року для негайного розгляду у Верховній Раді на наступному пленарному тижні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua