Експерти вважають цінове дно на ринку житла Києва досягнутим


Експерти вважають цінове дно на ринку житла Києва досягнутим

Експерти вважають, що цінове дно на ринку житлової нерухомості Києва вже досягнуте.

"Я хочу сказати, що ціни, які підтверджені антикризовою радою, - це для Києва 8 тис. гривень (за кв. м житла), для регіонів поменше, сьогодні ці ціни вищі, ніж собівартість. Нижче опускатися вони не будуть", - вважає президент підприємства "Територіальне міжгосподарське об'єднання "Ліко-Холдинг" (Київ) Ігор Лисов.

Голова ради директорів Української будівельної асоціації Лев Парцхаладзе також підтримав колегу.

"Сьогодні, звичайно, певне поліпшення ситуації вже відбулося. Після Нового року продажі навіть трохи покращилися. Всі говорять, що ціни будуть опускатися. Опускатися куди? Нижче собівартості ціни опускатися не будуть. Я особисто відчуваю, що дно ми вже намацуємо", - сказав він.

Парцхаладзе спрогнозував, що відкладений попит на житло з боку населення, який формується під впливом кризи, спровокує різке зростання цін на житло.

Начальник Головного управління житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації Михайло Голиця також розділив думку Лисова і Парцхаладзе, відзначивши, що ціни знижуватися не будуть.

Як повідомляло агентство, консалтингова компанія "Українська торговельна гільдія" (УТГ, Київ) допускає дефіцит житлових площ на первинному ринку нерухомості в 2011 році.

Міністерство регіонального розвитку і будівництва висловило надію на введення в експлуатацію більше 30 тис. квартир у будинках зі ступенем готовності більше 70% у регіонах в 2009 році.

Мінрегіонбуд позначив, що для фінансування з держбюджету будуть розглядатися тільки ті будинки, у яких вартість кв. метра не перевищує 8 тис. гривень у Києві, 6 тис. гривень - в обласних центрах і 5 тис. гривень - у всіх інших містах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua