"Укртранслізингу" виділять 200 млн. грн. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Укртранслізингу" виділять 200 млн. грн.

32
Міністерство транспорту має намір залучити державні 200 млн. гривень у статутний фонд лізингової компанії "Укртранслізинг" для фінансування будівництва літаків, вагонів та електропотягів. Про це сказав журналістам державний секретар міністерства транспорту Ельбрус Абдулаєв.
За словами Абдулаєва, інформують Українські Новини, Мінтранс планує одержати ці гроші з бюджету. Абдулаєв не оголосив розмір статутного фонду "Укртранслізингу" і заплановані терміни збільшення СФ.
За його словами "Укртранслізинг", створений "Укрзалізницею", має намір наступного року замовити 5 літаків Ан-140 на Харківському державному авіаційному підприємстві. Абдулаєв також сказав, що зараз банки України розглядають інвестиційні проекти Мінтрансу.
Зокрема, Мінтранс очікує одержати 200 млн. гривень інвестицій на оплату замовлення вагонів нового типу для відновлення вагонного складу всіх залізниць України на Корюківському вагонобудівному заводі (Кременчук, Полтавська область).
За словами заступника генерального директора "Укрзалізниці" Анатолія Лашка, "Укрзалізниця" подала банкам 3 інвестиційних проекти на загальну суму 400 млн. гривень.
Крім вищезазначеного проекту, "Укрзалізниця" подала документи на одержання 100 млн. гривень для оплати замовлення Холдингової компанії "Луганськтепловоз" виробництва 7 електропоїздів перемінного струму, що будуть експлуатуватися на Південно-Західній залізниці.
"Укрзалізниця" також планує одержати 100 млн. гривень для оплати замовлення на Дніпропетровському електровозобудівному заводі виробництва низки електропоїздів постійного струму, що будуть експлуатуватися на Придніпровській і Донецькій залізницях.
За його словами, "Укрзалізниця" планує почати використання вищезазначених пересувних одиниць у травні, червні наступного року. Декотрі міністерства і відомства запропонували банкам свої інвестиційні проекти на суму 0,8 млрд. грн. У свою чергу банки мають намір просити в НБУ кредити для фінансування цих проектів
За січень-липень кредити банків економіці збільшилися на 5,2 млрд. гривень, або 18,5% з 27,8 млрд. гривень до 33 млрд. гривень. У 2001 році загальний обсяг кредитів збільшився на 45,6%, або 8,7 млрд. грн. до 27,8 млрд. гривень.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас