Запаси зерна в Україні до 1 березня на 35% вищі від минулорічних


Запаси зерна в Україні до 1 березня на 35% вищі від минулорічних

Запаси зерна в аграрних підприємствах України (крім малих) і підприємствах, що займаються його зберіганням і переробкою, до 1 березня 2009 року склали 16,2 млн тонн, що на 35% більше в порівнянні з аналогічною датою 2008 року, повідомив Державний комітет статистики.

За його даними, запаси пшениці на цих підприємствах на зазначену дату склали 7,9 млн тонн, що на 45% більше, ніж на 1 березня 2008 року.

Безпосередньо в аграрних підприємствах запаси зерна до 1 березня склали 7,9 млн тонн, що в 1,8 рази більше від торішніх, у тому числі пшениці – 3,2 млн тонн, кукурудзи – 1,8 млн тонн, ячменя – 1,5 млн тонн, жита – 195 тис. тонн.

За даними Держкомстату, запаси насіння соняшника до 1 березня склали 2,8 млн тонн. Безпосередньо в аграрних підприємствах (крім малих) зберігалося 1,1 млн тонн цієї продукції.

Як повідомив Держкомстат, Україна в 2008 році зібрала 53,3 млн тонн зерна (у вазі після доробки), що на 82% більше, ніж в 2007 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua