Компанія Ford скорочує виробництво


Компанія Ford скорочує виробництво

Компанія Ford Motor оголосила, що скорочує виробництво на своєму заводі в Іспанії і поки не перейде на повний робочий тиждень у Німеччині, повідомляє Financial Times.

Автомобілебудівник з Детройта вживає ці заходи у відповідь на "безпрецедентне падіння" попиту на нові автомобілі в Європі. Іспанський завод, що знаходиться у Валенсії, переходить із трьох змін на дві. На німецькому заводі Ford у Саарлуїсі зберігається чотириденний робочий тиждень.

У заяві генерального директора Ford of Europe Джона Флемінга говориться, що компанія "повинна якнайшвидше повернутися до стійкої прибутковості. Ми робимо все можливе для забезпечення життєздатності Ford of Europe, і слід очікувати подальших дій", передає k2kapital.

Прес-секретар Ford пояснив, що компанія веде переговори про зменшення тривалості змін із представниками профспілок у Валенсії. У Німеччині Ford планує "на регулярній основі" переглядати чисельність співробітників.

В Ford вісім заводів у Європі, і більшість із них в останні місяці переведені на чотириденний робочий тиждень. Компанія також звільнила сотні тимчасових співробітників і посередників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua