Гордон Браун має намір закликати Іран використовувати атомну енергію тільки в мирних цілях


Гордон Браун має намір закликати Іран використовувати атомну енергію тільки в мирних цілях

Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун має намір у вівторок вимагати, щоб Іран прагнув до використання атомної енергії тільки в мирних цілях.

За даними телерадіокорпорації Бі-Бі-Сі, Г.Браун має намір під час конференції в Лондоні відзначити, що Тегеран, що не припиняє роботи зі збагачення урану, становить серйозну загрозу в тому, що стосується поширення ядерних технологій.

Крім того, британський прем'єр-міністр збирається пообіцяти, що міжнародне співтовариство надасть підтримку Ірану, якщо він дійсно буде прагнути використовувати атомну енергію тільки в мирних цілях.

"Тому Ірану потрібно зробити ясний вибір: або нічого не змінювати у своєму підході, що приведе до більш суворих санкцій, або перейти до мирної атомної програми, контрольованої ООН, яка принесе чималу вигоду іранським громадянам", - попередить Г.Браун.

Бі-Бі-Сі відзначає, що прем'єр Великобританії переконаний, що в майбутньому мирні ядерні технології в будь-якому разі будуть потрібні дуже багатьом країнам. На його думку, тільки використання мирного атома дозволить суттєво знизити викиди в атмосферу газів, що викликають парниковий ефект.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua