Міненерго США вітає рішення ОПЕК не знижувати обсяги видобутку нафти


Міненерго США вітає рішення ОПЕК не знижувати обсяги видобутку нафти

Міністерство енергетики США вітає рішення ОПЕК не знижувати обсяги нафтовидобутку, прийняте на засіданні, що пройшло напередодні у Відні. "Хоча дії ОПЕК є лише одним з безлічі факторів, що впливають на ціноутворення на нафтовому ринку, я задоволений рішенням організації не скорочувати видобуток", - заявив міністр енергетики США Стівен Чу.

Міністр відмітив, що незалежно від політики ОПЕК, Сполучені Штати повинні продовжувати рух убік енергетичної незалежності, передає Reuters. С.Чу, відомий фахівець в атомній фізиці, і раніше заявляв про те, що головним завданням його відомства буде розвиток альтернативної енергетики та порятунок США від нафтової залежності.

Напередодні 12 членів ОПЕК прийняли рішення не скорочувати квоти нафтовидобутку, хоча за це активно виступали Алжир, Венесуела і Катар. Ухвалене рішення аналітики пов'язали з недавнім дзвінком президента США Барака Обами королеві Саудівської Аравії. Ця країна є найбільшим виробником нафти в ОПЕК і найбільш впливовим її учасником. Примітний і той факт, що на сьогоднішній день країни ОПЕК виконали обіцяні раніше скорочення видобутку лише на 80%. "Нема рації пропонувати нове скорочення, якщо колишні домовленості не виконуються", - заявив у зв'язку з цим міністр енергетики Венесуели Рафаель Рамірес.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua