Індекси в США знизилися в середу на слабкій звітності компаній, у четвер ф'ючерси продовжують падати


Американські фондові індекси знизилися за підсумками торгів у середу на слабкій звітності компаній, включаючи Kraft Foods Inc. і Walt Disney Co., повідомило агентство Bloomberg. У четвер котирування ф'ючерсів на індекси продовжують опускатися, на 8:27 мск їхнє падіння склало 0,4-2,1%.

Побоювання, пов'язані з тим, що найбільшому за обсягом активів банку країни Bank of America може знадобитися додаткова допомога держави, перервали ралі у фінансовому секторі, обумовлене очікуваннями, що план порятунку урядом банківської системи підтримає економіку.

Вартість акцій Bank of America звалилася на 11% - до $4,7, мінімального за 18 місяців рівня.

Папери Kraft Foods, одного з найбільших у світі виробників упакованих продуктів харчування, подешевіли на 9,2% - до $26,11. Компанія скоротила чистий прибуток у четвертому кварталі 2008 року на 72%. Прибуток Kraft Foods без урахування витрат на реструктуризацію та списання активів склав 43 цента на акцію, що виявилося на 1 цент нижче середнього прогнозу експертів. Виторг також не виправдав очікувань ринку.

Згідно з прогнозом компанії, її фінансові показники в 2009 році будуть гірше, ніж очікувалося раніше, що обумовлено зміцненням курсу долара США відносно євро.

Ціна акцій Walt Disney опустилася на 7,9% - до $19. Чистий прибуток Disney за квартал, що завершився 27 грудня, знизився на 32% - до $845 млн, або 45 центів розраховуючи на акцію. Виторг опустився на 8,2% - до $9,59 млрд із $10,45 млрд. Аналітики в середньому оцінювали прибуток компанії на рівні 52 цента на акцію, виторг - $10,1 млрд.

"Всі компанії, пов'язані зі споживчим сектором потрапляють під удар, - відзначає головний інвестиційний директор First Citizens Bank Ерік Тіл. - Крім того, як і раніше зберігається висока невизначеність щодо плану підтримки банків".

Прибутки 264 компаній індексу S&P 500, що опублікували звітність за підсумками минулого кварталу, знизилися в середньому на 36%.

Вартість паперів Goldman Sachs виросла в середу на 6,2% - до $87,97, після того, як головний фінансовий директор компанії Девід Віньяр заявив, що банк, який одержав у жовтні $10 млрд з програми Troubled Asset Relief Program, хотів би погасити свій борг перед урядом.

"В остаточному підсумку, необхідно мати якусь стабільність у фінансовому секторі, перш ніж ситуація в економіці почне поліпшуватися", - відзначає портфельний управляючий Westwood Management Corp. Марк Фримен.

Акції Costco Wholesale подешевіли на 6,8% - до $42,98. Згідно з прогнозом компанії, її прибуток у другому фінансовому кварталі буде "значно нижче" очікувань експертів.

Індекс Dow Jones Industrial Average знизився до закриття ринку в середу на 121,7 пункту (1,51%) - до 7956,66.

Standard & Poor's 500 опустився на 6,28 пункту (0,75%), склавши 832,23.

Значення індексу Nasdaq Composite зменшилося на 1,25 пункту (0,08%) - до 1515,05.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua