Індекси США у вівторок збільшилися після двох днів падіння, ф'ючерси також ростуть


Американські фондові індекси у вівторок збільшилися після двох днів падіння.

Позитивний вплив на ринок зробила звітність компаній фармацевтичної галузі, а також заява міністра фінансів США Тімоті Гайтнера про те, що уряд буде нарощувати заходи щодо боротьби з рецесією, повідомило агентство Bloomberg.

На ф'ючерсному ринку в середу також зберігається підвищувальна тенденція: березневий контракт на Standard & Poor's 500 на 8:42 МСК додав 0,33%, а на Dow Jones Industrial Average до 8:31 - 0,24%.

"Те, що ми бачимо - це не обов'язково оптимізм, але відступ песимізму, - думає головний ринковий аналітик JPMorhan Funds Девід Келлі. - Іде неослабний потік поганих новин про економіку. І коли ми одержуємо хоч невелику гарну звісточку, це може викликати перебільшену реакцію ринку".

Котирування акцій Merck виросли 3 лютого на 6,4%. Третій за величиною виробник ліків у країні одержав у минулому кварталі прибуток без урахування разових доходів/витрат на рівні 87 центів розраховуючи на акцію, що істотно перевищило середній прогноз експертів в 74 цента. Виторг Merck знизився на 3,4% - до $6,03 млрд, а позитивний вплив на прибуток зробило скорочення штату компанії.

Ціна паперів Schering-Plough піднялася до закриття торгів на 8,2%. Фармкомпанія в четвертому кварталі зафіксувала прибуток без урахування разових доходів/витрат у розмірі 39 центів на акцію проти очікуваних 30 центів на акцію.

"Це найбільше "захисні компанії", які провадять результати краще інших, - відзначає Джонатан Армітаж з американського підрозділу британської компанії Schroders. - Слабкі дані приходять від тих компаній, які економічно чутливі або циклічні".

Найбільша американська будівельна компанія D.R.Horton Inc. одержала в жовтні-грудні збиток за підсумками сьомого кварталу поспіль, однак він виявився менше, ніж очікували аналітики. У результаті вартість паперів компанії злетіла на 21% і викликала підйом котирувань акцій інших представників галузі.

У першому фінансовому кварталі, що завершився 31 грудня, збиток D.R.Horton склав $62,6 млн, або 20 центів розраховуючи на акцію, проти $128,8 млн, або 41 цент на акцію, за аналогічний період роком раніше. Виторг упав на 47% - до $900,3 млрд. Опитані Thomson Reuters аналітики оцінювали в середньому збиток компанії на рівні 52 цента на акцію при виторзі в $872 млн.

Найбільша у світі служба експрес-доставки United Parcel Service Inc. (UPS) вийшла на прибутковий рівень у четвертому кварталі. Чистий прибуток у жовтні-грудні склав $254 млн, або $0,25 розраховуючи на акцію в порівнянні із чистим збитком на рівні $2,641 млрд, або $2,52 на акцію, отриманого за аналогічний період 2007 року. Котирування акцій UPS виросли на 6,1%.

У той же час акції Motorola подешевіли у вівторок на 11%. Виробник мобільних телефонів відмовився від виплати дивідендів і прогнозує збиток на перший квартал цього року.

Папери SanDisk подешевіли за день на 23%. Виробник карт пам'яті заявив, що в першому кварталі виторг складе $475 млн, що на 25% нижче середнього прогнозу аналітиків.

Прибуток 237 компаній, акції яких входять у розрахунок S&P 500, що відзвітувалися за минулий квартал після 12 січня, скоротився в середньому на 38%.

Індекс Dow Jones Industrial Average за підсумками торгів у вівторок виріс на 141,53 пункту (1,78%) - до 8078,36 пункту.

Standard & Poor's 500 за день піднявся на 13,07 пункту (1,58%), склавши 838,51.

Значення індексу Nasdaq Composite збільшилося на 21,87 пункту (1,46%) - до 1516,3 пункти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua