Обсяг торгів на ПФТС прагне до мінімальних значень


Індекс ПФТС у понеділок піднявся на "якісь незначні" 0.31 пункту, показавши зміну на 0.11%. Торги протягом сесії йшли дуже в'яло. Але угод було укладено трохи більше, ніж у п'ятницю.

Обсяг торгів знизився вдвічі і склав 1.82 млн грн. Активно торгувалися акції. Серед всіх цінних паперів було укладено 43 угоди. За даними угод, укладених за межами біржі, обсяг торгів склав 5.95 млн грн, основна сума з якої була виділена на ринок акцій.

Найбільше угод було укладено по акціях "Ясинського коксохімічного заводу" (16 угод) і "Мотор Січ" (7 угод). Лідерами зростання були емітенти: "Запорізька міська рада" (+24.20%), "Стахановський вагонобудівний завод" (+6.87%).

Песимістичному настрою були піддані акції "Ясинського коксохімічного заводу" (-10.96%), "Укртелекома" (-3.51%) і "Укрсоцбанку" (-2.86%).

Мала активність на фондовому ринку характеризується тим, що інвестори трималися очікувальної позиції і поки явно не відчувають оптимізм до українських цінних паперів. Тому не потрібно очікувати підтримки ринку найближчим часом, хоча невелика корекція все-таки повинна мати місце.

Євгеній Мурзак

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua