Форекс в Азії


Індекс Токійської фондової біржі Ніккей (Nikkei) виріс на 26.70 пункту (+0.32%) і закрився на рівні 8256.85. Прибутковість 10-річних японських урядових облігацій становить 1.250 (виросла в порівнянні з попереднім закриттям на 0.035). Індекс Гонконгської фондової біржі Хенг Сенг (Hang Seng) впав на 46.84 пункту (-0.35%) і знаходиться на рівні 13208.67.

Курс євро/ієна виріс на початку азіатської сесії до оцінки 122.13. Курс фунт/ієна піднімався до рівня 135.83. Оптимізм інвесторів був викликаний очікуванням оприлюднення міністерством фінансів Великобританії пакета заходів з надання допомоги банкам, що мають у результаті фінансової кризи проблемні активи. Після оголошення даного пакета заходів крос-курси повернулися на рівні закриття торгівлі в п'ятницю. Курс євро/ієна опустився до оцінки 120.06, курс фунт/ієна скоректувався до оцінки 133.00.

Міністр фінансів Великобританії Дарлинг заявив сьогодні, що вжиті заходи спрямовані на стимулювання здатності банків знову видавати кредити. Дарлинг також відзначив, що британська економіка перебуває в цей час у стані рецесії.

Остаточне значення індексу промислового виробництва (Industrial output) в Японії за листопад склало -8.5% за місяць, -16.6% за рік (попереднє значення -8.1% за місяць, -16.2% за рік).

Сьогодні очікується вихід наступних даних:
о 23:50 GMT - індекс ділової активності в сфері послуг (Tertiary activity index) в Японії за листопад (попереднє значення +0.4%).

Сьогодні вихідний день у США, фінансові ринки в країні будуть закриті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua