На ринку акцій США - суперечливі настрої


Американські фондові індекси у четвер, 8 січня, закрилися різноспрямовано на тлі суперечливих економічних і корпоративних новин, повідомляє MarketWatch.

Підтримку ринку надали акції компаній технологічного сектора.

За підсумками торгів індекс "блакитних фішок" Dow Jones Industrial Average упав на 27,24 пункту, або на 0,3%, до 8742,46 пункту. Індекс широкого ринку S&P 500 закрився ростом на 3,08, або на 0,3%, на оцінці 909,73 пункту. Високотехнологічний” Nasdaq Composite зміцнився на 17,95 пункту, або на 1,1%, і закрився на оцінці 1617,01 пункту.

Міністерство праці США повідомило, що число первинних заявок на допомогу з безробіття за тиждень з 28 грудня до 3 січня з урахуванням корекції на сезонні коливання знизилося на 24 тис. до 467 тис. Економісти, опитані Dow Jones Newswires, прогнозували, що число заявок виросте на 63 тис.

Тим часом, число безробітних, які одержують допомогу більше одного тижня, на тижні з 21 грудня до 27 грудня збільшилося на 101 тис. до 4,611 млн. Це найвищий рівень з листопада 1982 року.

Ще однією ознакою проблем у світовій економіці стало те, що Банк Англії ухвалив рішення щодо скороченні процентної ставки на 50 процентних пунктів до 1,5% у зв'язку з економічним спадом. Це найнижчий рівень дисконтної ставки за 315-річну історію цієї фінансової установи.

Великобританії загрожують гірші часи з початку економічного спаду 90-х років минулого століття. Ціни на нерухомість торік значно впали, сфера обслуговування звужується рекордними темпами, відразу кілька великих роздрібних мереж збанкрутували через різке зниження споживчої активності.

З негативних новин свою роль зіграли корпоративні звіти провідних роздрібних мереж Wal-Mart Stores Inc., Saks Inc., Limited Brands Inc. і Gap Inc. Причиною цього стали, насамперед, найбільш невиразні за останні 40 років підсумки різдвяних і новорічних продажів.

Це віджахнуло інвесторів, які й без того побоюються подальшого зниження споживчої активності в США через погіршення ситуації на американському ринку праці.

У цілому, на Нью-йоркській фондовій біржі, NYSE, число вирослих акцій перевищило число упалих у співвідношенні 3 до 2. Співвідношення вирослих й упалих акцій на електронному майданчику Nasdaq дорівнювало 8 до 5. Обороти на NYSE склали 1,2 млрд. акцій. На електронному майданчику Nasdaq обороти склали 754 млн. акцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua