Фондові торги в США 5 січня відкрилися пониженням основних індексів на тлі корпоративних новин


Фондові торги в США 5 січня 2009 р. відкрилися пониженням основних індексів на тлі корпоративних новин. У мінусі торгова сесія почалася для телекомунікаційних компаній США. Зокрема, після того, як аналітики з Sanford C. Bernstein & Co. знизили рекомендації по акціях At&T Inc.і Verizon Communications Inc., котирування компаній знизилися на 4,1% і 5,7% відповідно.

На 4,3% знизилася вартість цінних паперів американського банку J.P.Morgan Chase & Co. Раніше з'явилися неофіційні прогнози аналітиків, згідно яким банк може повідомити про збитки за IV квартал поточного фінансового року. При цьому раніше аналітики припускали, що прибуток банку за вказаний період складе 0,06 дол. на акцію.

Акції одного з найбільших в США банків Citigroup Inc. втратили в ціні в перший годинник торгів 1,1%, що обумовлене повідомленнями від аналітиків з Deutsche Bank AG, які вважають, що за підсумками 2009 р. Citigroup може повідомити про збитки у розмірі 1 дол. на акцію.

Вплив на хід торгів роблять і макроекономічні новини. Так, в перші години торгової сесії Міністерство торгівлі США повідомило про обсяг витрат на будівництво в країні в листопаді 2008 р. Згідно опублікованої інформації, даний показник знизився на 0,6% в порівнянні з переглянутим показником жовтня 2008г. і склав 1 трлн 078 млрд дол. Аналітики чекали його зниження на 1,3%.

За станом на 17:38 за київським часом індекс Dow Jones знизився на 63,48 пункту (-0,7%) - до 8971,21 пункту, індекс Nasdaq - на 16,93 пункту (-1,04%) - до 1615,28 пункту, індекс S&p - на 5,12 пункту (-0,55%), склавши 926,68 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua