Мартиненко: Залучення приватного капіталу позитивно вплине на фінансовий стан "Промінвестбанку" і підприємств енергетики


Мартиненко: Залучення приватного капіталу позитивно вплине на фінансовий стан "Промінвестбанку" і підприємств енергетики

Залучення приватного капіталу позитивно вплине на фінансовий стан "Промінвестбанку" і підприємств енергетики. Таку думку висловив голова Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики і ядерної безпеки Микола Мартиненко.

"Залучення приватного капіталу до оздоровлення одного з найбільших системних банків України - "Промінвестбанку" - буде не тільки сприяти поліпшенню його фінансового становища і стабілізації банківської системи, але й послабить удар економічної кризи по низці великих енергетичних підприємств нашої країни", - сказав М.Мартиненко.

За його словами, використання коштів приватних інвесторів для санації системних банків є загальноприйнятою світовою практикою. М.Мартиненко нагадав, що в "Промінвестбанку" розміщені значні кредитні портфелі таких життєво важливих для української енергетики підприємств, як "Вугілля України" і "Нафтогаз України".

"Тому нормалізація роботи банку дозволить їм ефективніше працювати над подоланням економічної кризи. А залучення приватного капіталу в один з найбільших банків країни стане позитивним сигналом для інших інвесторів", - переконаний М.Мартиненко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua