Вплив глобальної кризи на нафтову галузь продовжиться


Вплив глобальної кризи на нафтову галузь продовжиться

На думку генерального секретаря Союзу арабських банків, негативний вплив глобальної фінансової кризи на економіки країн Перської затоки продовжиться. Але вони переживуть цю кризу легше, ніж багато інших держав.

Голова Союзу Фуад Шейкер заявив, що проблеми нинішньої фінансової кризи не скінчилися, і він очікує, що криза вдарить по нафтовому секторі після удару, що прийшовся по американській автомобілебудівній галузі.

Він вважає головним фактором, що впливає на стан арабських економік, падіння цін на нафту, що зачіпає і не нафтові арабські держави. а також туристичну індустрію та експорт.

Шейкер підкреслив, що арабські економіки не покажуть негативне зростання, однак продемонструють зниження темпів зростання, що у цілому складе не менше 2%.

Коментуючи становище арабських банків, Шейкер сказав: "Банки регіону постраждають від кризи, але їхня ситуація буде кращою, ніж в інших банків в інших регіонах світу, однак буде потрібно збільшувати капітал та інвестиції, а також розробляти нову політику для виявлення ранніх симптомів криз".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua