Індекси США знизилися у вівторок на поганих статданих з ринку житла


Фондові індекси в США знизилися за підсумками торгів у вівторок другий день поспіль на побоюваннях, що екстрена допомога не врятує автопром, а також на даних про значне падіння вартості житла, повідомило агентство Bloomberg.

Значення індексу Standard & Poor's 500 знизилося майже на 1% - до 863,16 пункту.

У той же час більшість ф'ючерсів на індекси в середу росте: Dow Jones - на 0,072%, S&P 500 - на 0,035%.

Котирування акцій General Motors Corp., що одержала минулого тижня допомогу від міністерства фінансів США в розмірі $9,4 млрд, впали на 36 центів - до $3. Аналітики Standard & Poor's понизили рейтинг облігацій гіганта автомобільної індустрії США на один щабель - до "З", що на 11 щаблів нижче інвестиційного рівня. На думку аналітиків S&P, ризик банкрутства американських автокомпаній залишається високим.

Папери Ford Motor Co. подешевіли на 40 центрів - до $2,19. Міжнародне рейтингове агентство Moody's понизило рейтинги зобов'язань Ford на 2 щаблі - до "Caa3", що на 9 щаблів нижче інвестиційного рівня.

"Кошти, які задіяні для подолання кризи, впливають на ситуацію тільки в короткостроковій перспективі, - вважає експерт Morgan Asset Management Вальтер Хельвиг. - Настрої споживачів міняються залежно від рівня зарплати і безробіття".

Вартість акцій Textron Inc., виробника вертольотів марки Bell, звалилася на 20% - це найбільше зниження за сім років. Падіння обумовлене тим, що компанія понизила прогноз прибутку в четвертому кварталі і має намір скоротити 2200 співробітників.

Котирування цінних паперів Bank of America Corp. і Citigroup Inc. опустилися більш ніж на 3,4% через подальше падіння вартості житла, що підсилило побоювання збільшення числа дефолтів по іпотечних кредитах.

Середня вартість житла в США в листопаді впала на 13,2% у порівнянні з тим же періодом минулого року, що стало максимальним зниженням з початку відстеження цих даних в 1968 році. Середня ціна будинку склала $181,3 тис.

Ціни на житло продовжать опускатися, оскільки погіршення ситуації на ринку праці негативно позначається на рівні попиту на будинки, позбавлення прав власності створюють на ринку надлишок непроданого житла, а потенційні покупці не можуть одержати іпотечні кредити, відзначають експерти.

Індекс Dow Jones Industrial Average впав за підсумками торгів у вівторок на 100,28 пункту (1,18%) - до 8419,49 пункту.

Standard & Poor's 500 знизився на 8,47 пункту (0,97%), склавши 863,16 пункту.

Значення індексу Nasdaq Composite опустилося на 10,81 пункту (0,71%) - до 1521,54 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua