Путін: Епоха дешевого газу закінчується


Путін: Епоха дешевого газу закінчується

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що різке зростання витрат на розвиток газової галузі неминуче приведе до значного підвищення світових цін на газ.

"Змінюється географія видобутку природного газу: діючі газові родовища поступово виснажуються, а перспективні газові ресурси залягають переважно вдалині від провідних центрів споживання. Таким чином, витрати на розвідку, видобуток і транспортування газу неминуче підвищуються", - сказав В.Путін на сьомій міністерській зустрічі форуму країн-експортерів газу у вівторок у Москві.

"Можу сказати, що інвестиції Росії на освоєння таких регіонів як півострів Ямал, шельф Північних морів і створення газотранспортної інфраструктури обчислюються десятками мільярдів доларів. Все це означає, що різко ростуть витрати, необхідні для розвитку галузі. Це означає, що, незважаючи на відому кризу світових фінансів, у світовій економіці, на зниження цін на енергоносії, все-таки епоха дешевих енергоносіїв, у тому числі дешевого газу, закінчується", - резюмував він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua