ПІБ заявляє про відсутність санкцій Податкової до платників податків при затримці платежів з вини банку


ПІБ заявляє про відсутність санкцій Податкової до платників податків при затримці платежів з вини банку

Промінвестбанк, який входить до груп найбільших, заявляє про відсутність санкцій Державної податкової адміністрації до платників податків при затримці платежів з вини банку.

Про це сказано в повідомленні ПІБу.

"Вважається, що платник податків, подавши в банк платіжне доручення на сплату податків (за наявності на рахунку необхідної суми для виконання банком платіжного доручення), виконав свої зобов'язання перед бюджетом у повному обсязі, а за порушення строків перерахування сум податкових платежів несе відповідальність банк", - сказано в повідомленні.

У повідомленні також зазначається, що не вважається порушенням строків зарахування податків і зборів (обов'язкових платежів) з вини банку, якщо таке порушення стало наслідком регулювання Нацбанком економічних нормативів такого банку.

У такій ситуації платник податків звільняється від відповідальності за несвоєчасне або неповне зарахування таких платежів у бюджети й державні цільові фонди, включаючи нараховану пеню або штрафні санкції.

Як повідомляло агентство, 7 жовтня НБУ ввів тимчасову адміністрацію в Промінвестбанку й призначив керівником адміністрації Володимира Кротюка.

5 листопада НБУ заявив про купівлю стратегічним інвестором 68% акцій ПІБу.

Тоді ж НБУ й нові інвестори ПІБу домовилися про збільшення СФ банку на 900 млн. гривень до 1,1 млрд. гривень.

Тимчасовий адміністратор ПІБу продовжував строк розміщення акцій додаткової емісії банку до 28 листопада, а потім - до 8 грудня.

За неофіційною інформацією, новими власниками 68% ПІБу стали депутати Верховної Ради Андрій і Сергій Клюєви (фракція Партії регіонів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Промінвестбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua