Мінфін РФ: Експортне мито на нафту з січня знизиться до 119,1 долл. за тонну


Мінфін РФ: Експортне мито на нафту з січня знизиться до 119,1 долл. за тонну

Мито на експорт нафти з Росії з 1 січня 2009 року буде встановлено на рівні $119,1 за тонну, повідомив агентству "Інтерфакс-АФІ" заступник начальника відділу митних платежів Мінфіну РФ Олександр Сакович.

За його словами, цей розмір мита розрахований виходячи із середньої ціни моніторингу російської нафти з 15 листопада по 14 грудня. Ціна склалася на рівні $43,966 за барель.

З 1 грудня мито було знижено з $287,3 до $192,1 за тонну.

Сакович також повідомив, що експортне мито на світлі нафтопродукти складе з 1 січня $92,6 за тонну, на темні - $49,9 за тонну. У цей час вони становлять $141,8 і $76,4 відповідно.

Експортні мита цього року досягли історичного піка - $495,9 за тонну в серпні-вересні. Потім на тлі обвального падіння нафтових цін через фінансову кризу і рецесію, що настає, уряд РФ вирішив скоротити період моніторингу для встановлення мит із двох до одного місяця, щоб не ускладнювати стан нафтових компаній неадекватними стану ринку ставками відрахувань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua