Український фондовий ринок у четвер торгується зі зниженням


Папери українських емітентів у четвер торгуються убік зниження.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" трейдер ТОВ "Таск-брокер" (Київ) В'ячеслав Озеров, український ринок цінних паперів відкрився повним штилем.

"Учасники ринку займають вичікувальну позицію, переглядаючи свої інвестиційні стратегії. Різноспрямований рух світових фондових ринків також не дає можливості прийняти однозначне рішення", - сказав він.

Найбільші угоди - на суму 463,894 млн грн - пройшли по паперах Харцизького трубного заводу (дві угоди), які на 13:30 подешевіли на 45,89%.

"Сьогоднішня угода по Харцизькому трубному заводу знаходиться в рамках попередніх угод та, імовірно, знаходиться "у рамках процесу упорядкування корпоративної структури", - пояснив начальник аналітичного відділу КУА "ТАСК-Інвест" (Київ) Андрій Шевчишин.

Експерт відзначає нарощування обсягів виробництва труб великого діаметра підприємством, що свідчить про наявність замовлень з боку основних споживачів продукції.

Подешевіли також акції Факторіал-Банку - на 37,63%, "Західенерго" - на 2,03%, концерну "Стирол" - на 3,33%, "Азовсталі" - на 1,11%, Алчевського меткомбінату - на 0,58%.

У той же час подорожчали папери керченського суднобудівного заводу "Затока" - на 20%, Укрсоцбанку - на 1,36%, "Мотор-Січі" - на 1,06%.

Станом на 13:30 укладена 21 угода на суму 465,705 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua