Форекс - огляд за вторник, 09.12.2008


У вівторок з новин можна було виділити наступні дані:

У Великобританії вийшли дані по дефіциту зовнішньої торгівлі, у жовтні виріс до 7,8 млрд. фунтів з 7,4 млрд. фунтів у вересні. Економісти очікували, що дефіцит торгівлі товарами в жовтні складе 7,5 млрд. фунтів. Дефіцит торгівлі товарами без урахування країн ЄС у жовтні знизився до 4,4 млрд. фунтів з 4,5 млрд. фунтів у вересні. Загальний дефіцит зовнішньої торгівлі товарами і послугами в жовтні склав 3,9 млрд. фунтів. Обсяг Промислового виробництва скоротився на 1,7%, прогноз становив -0,3% і на 5,2% прогноз становив -3,0% проти показника жовтня 2007 року.

У Єврозоні вийшов Індекс економічних очікувань - за даними Центра європейських економічних досліджень (ZEW) у грудні виріс до -45,2 у порівнянні з -53,5 у листопаді, після рекордно низького рівня -63,7 у липні. "Зниження процентних ставок центральними банками по усьому світі і пакети заходів зі стимулювання з боку урядів повинні підтримати економіку", - говорилося у звіті ZEW.

У Канаді була знижена базова процентна ставка на 75 базисних пунктів до 1,5,%, що перевищило прогнози економістів, які очікували зниження на 0,5%, після виходу даних, долар США різко виріс проти канадського долара до 1,2710 з 1,2590.

У США продажі на вторинному ринку житла знизилися на 0,7% у місячному показнику проти прогнозу зниження на 3,0%. Дані зробили деяку підтримку долару проти основних валют.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua