Український ринок акцій у вівторок відкрився змішаною динамікою


Український ринок акцій у вівторок відкрився змішаною динамікою

Український ринок акцій у вівторок відкрився змішаною динамікою акцій на тлі мінімальної активності учасників.

Після офіційного відкриття торгів зафіксовані дві угоди по акціях Алчевського меткомбінату (зростання на 1,53%) і одна угода по акціях "Азовсталі" (зниження на 0,34%).

"Оцінка динаміки індексу на сьогодні: боковий рух у широкому коридорі до +/-2%, хоча не виключено і сильне зростання на тлі внутрішнього позитиву", - прокоментували агентству "Інтерфакс-Україна" ситуацію на ринку в інвестиційній групі "Таск" (Київ).

"Позитивна динаміка вартості акцій світових металургійних компаній, викликана 17%-вим зростанням акцій U.S. Steel Corp, на зміні рекомендацій Goldman Sachs Group Inc. на "купувати", буде слугувати сильною підтримкою українським металургам. Зниження вартості акцій світових енергетичних компаній, зробить незначний тиск на вартість акцій українських енергетиків. Підтримку ринку також надає позитивна динаміка цін на товарно-сировинних ринках", - додали в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua