Торгова фірма Mitsubishi об'єднується з оператором супермаркетів Aeon


Торгова фірма Mitsubishi об'єднується з оператором супермаркетів Aeon

Mitsubishi Corp, найбільша в Японії торговельна фірма, придбає пакет розміром близько 5% в Aeon Co, утворюючи альянс із найбільшим у країні оператором супермаркетів. Таку інформацію з посиланням на два джерела, знайомі із ситуацією, наводить агентство Bloomberg.

Очікується, що сума угоди перевищить 30 млрд. ієн ($323 млн.), говорять джерела, які не можуть бути названі, тому що угода ще офіційно не оголошена. Обидві компанії будуть співробітничати в закупівлі продуктів, їх поширенні і відкритті магазинів, говорять вони.

Aeon показала шестиразове падіння операційного прибутку за квартал у жовтні, тому що високі ціни і зарплати, що не ростуть, послабили споживчий попит. Президент Motoya Okada закриває неприбуткові ринки збуту і наближається до китайського споживача.

Дві компанії планують оголосити про угоди найближчим часом, говорять співрозмовники агентства, підтверджуючи статтю в газеті Nikkei, опубліковану раніше 6 грудня. Still, Mitsubishi та Aeon спростовують це повідомлення в різних заявах, зроблених 6 грудня на Токійській фондовій біржі.

Компанії мають намір співробітничати в закупівлях продуктів, у тому числі товарів швейного виробництва в країнах з низькими витратами виробництва одягу, такими як Китай, а також у покупці товарів у фермерів на тлі зростаючого занепокоєння про продовольчу безпеку, говориться в повідомленні Nikkei.

Заяви на біржі говорять, що компанії підтримують "дружні відносини в різних сферах, але на даний момент немає такого факту, про який повідомили ЗМІ".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua