Експерт: Рішення ПФТС про зниження розмірів торгових лотів буде сприяти підвищенню інтересу фізосіб до акцій


Експерт: Рішення ПФТС про зниження розмірів торгових лотів буде сприяти підвищенню інтересу фізосіб до акцій

Рішення Торговельного комітету ПФТС про зниження розмірів торговельних лотів буде сприяти підвищенню інтересу фізичних осіб до акцій. Так прокоментував прийняте вчора Торговельним комітетом ПФТС рішення старший брокер торговельного відділу ЗАТ "Юпрас Капітал" Олексій Рєпін.

Відповідно до прийнятого ПФТС рішенням, для 1 рівня лістингу мінімальний лот складе 15 тис. грн., для 2 рівня - 10 тис. грн., для позалістингових цінних паперів - 7 тис. грн.

Коментуючи вчорашні торги, О.Рєпін повідомив, що зовнішній фон для відкриття українського фондового ринку в четвер був позитивний. Так, індекси США продемонстрували напередодні зростання, нафта подорожчала, азіатські індекси закрилися також у позитивній зоні. "Наш фондовий ринок не став винятком і відкрився невеликим підвищенням, однак активність протягом дня залишалася дуже слабкою. І вже після обіду котирування поступово почали знижуватися, що дозволило індексу ПФТС закритися в невеликому мінусі (-0,5%)", - сказав брокер.

Говорячи про ситуацію на ринку в цілому, О.Рєпін відзначив, що як і раніше вся увага інвесторів останнім часом направлена на валютний ринок, де гривня продовжує свою подальшу девальвацію. На думку брокера, до кінця місяця, швидше за все, активність буде залишатися незначною, а індекс буде намагатися "пробити" рівень 300 пунктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua