Експерт: Український фондовий ринок готується до розвороту вниз


Експерт: Український фондовий ринок готується до розвороту вниз

Український фондовий ринок готується до розвороту вниз. Таку думку висловив аналітик "Альфа-банку" Денис Шаврук. За його словами, у середу індекс почав акуратно нівелювати досягнення першої половини тижня (-0,2% у вівторок), оскільки нетривале зростання, що спостерігалося, було багато в чому штучним, а основа для більш тривалого зростання продовжує формуватися.

За словами Д.Шаврука, "волатильність залишиться основною характеристикою динаміки індексу до кінця тижня, але при цьому, мабуть, очікування із приводу збереження значення індексу в коридорі 250-300 пунктів і позитивної прибутковості за підсумками жовтня збудуться".

При цьому аналітик відзначив, що на даний момент технічні угоди продовжують домінувати на ринку, що підтверджується зростаючою кількістю угод з неліквідними акціями ближче до кінця місяця.

У той же час ліквідні емітенти, за словами аналітика, без сумніву вказують на зміну настроїв на ринку, синхронно демонструючи зниження котирувань: вартість "Укрнафти" у середу знизилася на 3,9%, "Центренерго" - на 2,6%, Алчевського меткомбінату - на 1,8%, Єнакіївського метзаводу - на 4,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua