Експерт: Індекс ПФТС повертається у від'ємну зону


Експерт: Індекс ПФТС повертається у від'ємну зону

Динаміка індексу ПФТС повертається сьогодні у від'ємну зону під тиском падіння світових бірж на побоюваннях офіційного початку глобальної рецесії в 4-му кварталі поточного року. Таку думку висловив аналітик "Альфа-банку" Денис Шаврук.

Він відзначив, що український фондовий ринок показав у середу, 19 листопада, незначний відскок вгору (+0,5%). У четвер же, на думку аналітика, "втрата продавцями смаку до гри на вітчизняному ринку, найімовірніше, виллється в зниження обсягів торгів у порівнянні із учорашньою сесією".

Як повідомив Д.Шаврук, у середу найбільший інтерес покупців викликали акції "Укрнафти" (+4,3%) і "Мотор Січі" (+5,4%) як найбільш ліквідних представників українського фондового ринку акцій. "Центренерго" (-2,3%), навпаки, втрачала позиції, оскільки інвестори більше не сприймають вкладення в енергогенеруючі компанії як захисну інвестицію, відзначив він.

За прогнозами аналітика, індекс ПФТС за підсумками торгів у четвер впритул наблизиться до того, щоб показати негативну прибутковість за результатами поточного тижня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua