Експерт: Вітчизняний фондовий ринок чутливо реагуватиме на негативні новини


Експерт: Вітчизняний фондовий ринок чутливо реагуватиме на негативні новини

Вітчизняний фондовий ринок чутливо реагуватиме на негативні новини не дивлячись на існуючий рівень цін. Таку думку РБК-Україна висловив аналітик компанії Concorde Capital Олександр Климчук.

Дану реакцію він пояснив тим, що ринком на сьогоднішній день управляє негативний сентимент (співвідношення "ведмедячих" і "бичачих" установок на ринку складається на користь перших, - ред.).

При цьому експерт підкреслив, що через високу волатильність зараз вкрай складно передбачати цінову динаміку ринку. "Ми вже бачили за останні два місяці рекорди на ПФТС. То було падіння на 14% за один день, найбільше з 2004 р. і зростання в 14% - найбільше з 2003 р.", - нагадав він.

Найближчим часом, на думку експерта, український фондовий ринок повністю повторюватиме динаміку світових ринків. "Виключенням може стати 14 листопада - цього дня пройдуть збори утримувачів бондів НАК "Нафтогаз Україна" і це може дати сильний внутрішній поштовх для нашого ринку. Крім того на ринок впливатимуть негативні статистичні новини. Ми вже бачили істотне падіння реального виробництва за 10 міс. 2008 р. і якщо ця динаміка буде повторена в секторі послуг і в інших галузях, то індекс ПФТС, найімовірніше, відреагує черговим падінням", - прогнозує А.Климчук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua