General Motors і Starbucks опустили провідні індекси США


General Motors і Starbucks опустили провідні індекси США

Вартість акцій на світових фондових ринках знову різко впала через непевність інвесторів, які поки не можуть зробити певних висновків щодо справжніх масштабів і тривалості фінансової кризи.

У вівторок головний американський індустріальний індекс Dow Jones упав на 2%. Цьому сприяли дані про невдалі економічні результати найбільшої мережі кав'ярень Starbucks, а також різке падіння вартості акцій автомобільного концерну General Motors.

Лондонський FTSE втратив за підсумками вівторка 3,6%, а японський Nikkei - 3%. Головний фондовий індекс Німеччини Dax зменшився відразу на 5,3%, а французький Cac - на 4,8%.

"Ринки стурбовані із приводу економічної кризи і неослабного потоку поганих новин, - говорить Ніл Макіннон з ECU Group. - Інвестори дуже стурбовані тим, що спад може бути довгим і глибоким".

Крім того, продовжує залишатися низькою вартість нафти: зараз ціна бареля в США і Великобританії коливається біля 60 доларів. При цьому в липні цього року вартість американської нафти досягла рекордної позначки 147 доларів за барель.

"Ситуація така, що ми насправді не знаємо, наскільки глибока рецесія, у якій ми перебуваємо, вважає Джим Херрік з компанії Baird & Co. - Поки не наступить якась ясність із приводу економіки та доходів, ринки будуть працювати в такому режимі".

На даний момент компанією, що найбільш гостро переживає наслідки фінансової кризи, є General Motors. Акції автомобільного концерну у вівторок подешевшали ще на 13% і досягли найнижчого рівня з 1944 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua