Group DF купує контрольний пакет акцій банку "Надра"


Group DF купує контрольний пакет акцій банку "Надра"

Group DF підписала угоду про придбання контрольного пакету акцій банку "Надра" - одного з провідних універсальних комерційних банків України. Деталі операції не підлягають розголошуванню у зв'язку з конфіденційністю угоди.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Group DF.

Очікується, що операція буде завершена протягом декількох тижнів.

За словами голови Ради директорів Group DF Дмитра Фірташа, "у банку залишиться український власник і банк продовжить обслуговувати і підтримувати своїх численних клієнтів".

Управляючий директор Group DF Роберт Шетлер-Джонс так прокоментував угоду: "Це придбання відповідає стратегії Групи розширювати базу своїх активів, і ми чекаємо, що в належний термін компанії Групи стануть важливими клієнтами банку".

Відзначимо, Group DF – міжнародна холдингова компанія, що включає портфель діючих підприємств і інвестицій, і належить відомому українському підприємцю Дмитру Фірташу. Активи Групи зосереджені в таких галузях, як енергетика, хімічна промисловість, нерухомість і енергетична інфраструктура .

Group DF контролює наступні ключові компанії: Centragas, яка, у свою чергу, володіє 50% акцій газорозподільної і газоторгової компанії "РосУкрЕнерго"; Emfesz – угорська газоторгова компанія і постачальник енергетичних послуг; холдингова компанія OSTCHEM Holding AG, до якої входять декілька хімічних підприємств у Східній Європі.

Загальний дохід компаній, що входять до Group DF, склав приблизно 4,6 млрд доларів США в 2006 р. Група планує подальше швидке розширення, особливо в галузі придбання енергетичних активів і великомасштабних проектів інфраструктури, і прагне лідирувати в кожному секторі своєї діяльності.

Банк "Надра" почав свою діяльність 26 жовтня 1993 р. Активи банку на 1 жовтня ц.р. склали 26 млрд 186 млн грн, зобов'язання – 24 млрд 52 млн грн, власний капітал – 2 млрд 134 млн грн. Статутний капітал банку на 1 жовтня 2008 р. склав 321 млрд 763 млн грн.

Нагадаємо, раніше рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги дефолта емітента ("РДЕ") і рейтинги підтримки низки українських банків, у числі яких відзначався також "Банк Надра"

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Надра КРУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua