Американські інвестори занепокоєні станом економіки


Американські інвестори занепокоєні станом економіки

Американські фондові індекси в середу зазнали значних втрат, повідомляє MarketWatch.

Після завершення президентських виборів у США інвестори знову сфокусували увагу на жалюгідному стані економіки.

За підсумками торгів індекс "блакитних фішок" Dow Jones Industrial Average обвалився на 486,01 пункту, або на 5,0%, до 9139,27 пункту. Індекс широкого ринку S&P 500 закрився зниженням на 52,98 пункту, або на 5,3%, на позначці 952,77 пункту. Високотехнологічний” Nasdaq Composite упав на 98,48 пункту, або на 5,5%, і закрився на позначці 1681,64 пункту.

Негативний вплив на інвесторів зробили опубліковані макроекономічні дані. Перед відкриттям торгів були оприлюднені дані про зайнятість у США, що продемонстрували зниження числа робочих місць у приватному секторі в жовтні на 157 тис., тоді як аналітики очікували зниження тільки на 100 тис. Після початку торгів Інститут менеджерів з постачання опублікував індекс NMI/PMI, що відображає активність у невиробничому секторі, за жовтень. Індекс знизився в жовтні до 44,4 пункти з 50,2 пункти в попередньому місяці, у той час як аналітики в середньому очікували зниження індексу до 47,5 пункту.

Не залишаються без уваги інвесторів і корпоративні новини, що свідчать про серйозні проблеми в американській економіці. Так, акції страховика облігацій Ambac Financial Group знизилися на 40,8% після того, як страховик облігацій повідомив про квартальний збиток, що виявився вищим від прогнозів.

На 10,4% подешевшали акції найбільшої американської металургійної компанії Nucor Corp. слідом за публікацією слабкого фінансового звіту за III квартал лідера галузі ArcelorMittal.

У цілому, на Нью-Йоркській фондовій біржі, NYSE, число акцій, що впали, перевищило число акцій, що виросли, у співвідношенні 4 до 1. Співвідношення акцій на електронному майданчику Nasdaq дорівнювало 10 до 3. Обороти на NYSE склали 1,3 млрд. акцій. На електронному майданчику Nasdaq обороти склали 902 млн. акцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua