Бернанке вважає, що держава залишиться учасником ринку іпотечних паперів


Бернанке вважає, що держава залишиться учасником ринку іпотечних паперів

Голова Федеральної резервної системи (ФРС) Бен Бернанке в п'ятницю заявив, що держава повинна зберегти ключову роль на ринку іпотечних паперів у США, поза залежністю від того, яка буде подальша доля Fannia Mae та Freddie Mac.

Одним з можливих варіантів є створення державного емітента облігацій для підтримки ринку іпотечних облігацій, сказав він, виступаючи на конференції в Берклі (Каліфорнія).

"Уряд, швидше за все, буде відігравати роль у підтримці сек’юритизації іпотеки - принаймні в період фінансових стресів", - наводить слова Бернанке The Wall Street Journal.

Відносно долі Fannie та Freddie, які у вересні були взяті під прямий державний контроль, поки немає ясності. Республіканці говорять про необхідність продати ці компанії вроздріб і перервати їхні відносини з державою. Демократи проти приватизації.

"Ефективне та потужне гарантування американською державою зобов'язань, випущених у рамках спонсорованої у цей час державою структури компаній, повинне бути збережене", - вважає Бернанке.

До фактичної націоналізації облігації Fannia Mae та Freddie Mae мали прямі держгарантії, однак ринок вважав, що такі гарантії передбачаються, з огляду на те, що обидві компанії були створені зі схвалення Конгресу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua