Фондові торги в Японії завершилися падінням індексу Nikkei на 6,36% - до найнижчого рівня з 1982 р.


Фондові торги в Японії завершилися падінням індексу Nikkei на 6,36% - до найнижчого рівня з 1982 р.

Фондові торги в Японії 27 жовтня завершилися падінням індексу Nikkei до найнижчого рівня з листопада 1982 р.

За підсумками торгів індекс опустився на 6,36% і склав 7162,9 пункту на тлі побоювань, що загострилися, інвесторів щодо стану світової економіки та зміцнення курсу ієни відносно долара.

Невдало ситуація склалася для представників фінансового сектора Японії. Так, акції найбільшого банку Японії Mitsubishi UFJ Financial Group подешевшали на 14,1%, після того як з'явилися неофіційні повідомлення про те, що банк розглядає можливості для залучення до 1 трлн ієн (10,5 млрд дол.) нового капіталу. Слідом за Mitsubishi UFJ Financial Group на 14,8% знизилася вартість акцій його менш великого конкурента Mizuho Financial, що розглядає аналогічні плани.

У мінусі торговельна сесія завершилася для автовиробників Японії. Зокрема, котирування Toyota Motor Corp. знизилися на 8,1%, Nissan Motor Co. - на 8,4% після повідомлень про зниження світового обсягу виробництва автомобілів у вересні.

Зниженням котирувань відзначилися компанії, орієнтовані на експорт, що викликано зміцненням курсу ієни відносно долара. Так, за підсумками торгів акції японських виробників електроніки Sony втратили в ціні 7,4%, Canon - 10,8%.

Курс долара відносно ієни до моменту закриття торгів знизився на 2,25 ієни, досягши позначки 92,86 ієни/дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua