На фондових торгах у світі відзначається падіння індексів


На фондових торгах у світі відзначається падіння індексів

Японський індекс блакитних фішок Nikkei-225 упав у першу годину торгів на Токійській фондовій біржі на 6%. Станом на 3:38 за київським часом Nikkei опустився на 528,17 пункту до позначки 8160,28 пункту. Напередодні індекс завершив торги падінням майже на 632 пункту (-6,8%).

Інвестори в Японії орієнтуються також на підсумки торгів по нафтових ф'ючерсах на біржах у Лондоні і Нью-Йорку, де ціни на нафту значно знизилися (до 64,52 та 66,75 дол./бар. відповідно).

Позначається і зміцнення курсу японської ієни відносно євро та долара, що негативно впливає на прибутки японських експортерів і робить додатковий тиск на котирування.

Ринок акцій Японії за традицією слідує за фондовим ринком США. Американські фондові індекси 22 жовтня ц.р. знову закрилися на червоній території: індекс Dow Jones знизився на 514,45 пункту (-5,69%), а S&P 500 упав на 58,27 пункту (-6,1%).

Зокрема, на 6,2% подешевшали акції американського банку Wachovia Corp. Відповідно до звіту компанії, чисті збитки Wachovia Corp. за III квартал 2008 р. склали 23,89 млрд дол. (з урахуванням знецінювання безготівкових нематеріальних активів і витрат на злиття), тоді як за аналогічний період роком раніше компанія отримала чистий прибуток у розмірі 1,62 млрд дол.

Розчарували інвесторів і фінансові результати американського авіапромислового гіганта Boeing, чистий прибуток якого за підсумками III кварталу 2008 р. знизився на 38% - до 695 млн дол. проти 1,11 млрд дол. за аналогічний період роком раніше. Слідом за даним повідомленням котирування Boeing упали на 7,5%.

Упали на 31,64% котирування американського виробника мікросхем пам'яті SanDisk Corp. Причиною настільки різкого зниження котирувань стало повідомлення південнокорейської Samsung Electronics Co. про відкликання своєї пропозиції про придбання SanDisk Corp. за 5,85 млрд дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua