Український ринок акцій у понеділок відкрився з мінімальною активністю


Український ринок акцій у понеділок відкрився з мінімальною активністю

На українському ринку акцій у понеділок переважає негативна динаміка, активність майже відсутня.

"Таку пасивність на українському фондовому ринку навіть важко пригадати. За першу годину торговельної сесії було укладено всього дев'ять угод на загальну суму 322 тис. грн. Однак і цього обсягу вистачило для того, щоб торги акціями "Стиролу" і Сумського НПО ім. Фрунзе були припинені у зв'язку з різким падінням котирувань", - сказав начальник аналітичного відділу ТОВ "Український фондовий центр" (Київ) Володимир Ланда.

Як повідомлялося, станом на 11:30 були припинені на годину торги акціями концерну "Стирол" (падіння на 44,26%) і Сумського НПО ім. Фрунзе (падіння на 41,12%).

На думку аналітика ТОВ "Сіті Брок" (Київ) Людмили Курило, настільки істотне зниження курсу акцій цих компаній пов'язане з рішенням великих інвесторів вийти із цих паперів.

В.Ланда, у свою чергу, відзначив, що на даний момент ліквідність українського ринку перебуває на мінімальному рівні за останні роки і прагне практично до нуля. "Ринок залишається в очікуванні інвестора", - відзначив В.Ланда.

Згідно із прогнозом Л.Курило, у короткостроковій перспективі причин для відновлення ринку немає.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua