0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Експерт: На зміну фінансовій кризі прийшла криза довіри


Експерт: На зміну фінансовій кризі прийшла криза довіри

У цей час великою загрозою як у цілому для світової, так і для національних фінансових систем, є вже не стільки сама фінансова криза, скільки наростаюча криза довіри. Про це інтернет-газеті "Сейчас" розповів генеральний директор КУА "ІНЕКО-ІНВЕСТ" Олег Морква.

За словами експерта, масовий інвестор, що зневірився в ефективності антикризових заходів національних урядів і Центробанків спрямованих на підтримки фінансових і фондових ринків, почав повсюдно виходити з ризикових фондових інструментів, переводячи їх у держпапери і депозити державних і системних банків. Це підриває реальний сектор ринкової економіки, прирікаючи корпорації на тривалий інвестиційний голод і знижуючи ділову активність, але разом з тим дозволяє державним фінансовим інституціям одержати досить потужний і відносно дешевий внутрішній фінансовий ресурс.

Разом з тим, будь-який голосний скандал з банкрутством або фінансовими проблемами державного або комерційного системного банку приведе до чергової ще більш потужної хвилі паніки серед інвесторів і може просто в цілому паралізувати банківську систему країни, вважає Морква.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування