0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Фондова біржа ПФТС у четвер відновила торги


Фондова біржа ПФТС у четвер відновила торги

Торги на провідній українській фондовій біржі ПФТС у четвер відновилися у звичайному режимі, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" на біржі.

Як повідомив агентству один з членів біржової ради, напередодні було проведено опитування серед його членів про доцільність продовження зупинки торгів, здійсненої о 10:55 у середу, до кінця поточного тижня, однак така пропозиція не знайшла підтримки ради.

ПФТС 8 жовтня зупинила торги "у зв'язку з імовірністю виникнення ситуації цінової нестабільності" і не розраховувала індекс за підсумками дня.

Як повідомлялося, у цілому з початку року ПФТС-індекс знизився на 72,8% - до 319,67 пунктів, з початку місяця - на 14,9%, у тому числі в останній торговельний день 7 жовтня - на 8,15%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
В Контексті Finance.ua
Опитування