General Motors призупиняє виробництво в Європі
Європейський підрозділ американської автобудівної корпорації General Motors планує зменшити виробництво приблизно на 40 тис. транспортних засобів до кінця цього року. Припинення виробництва торкнеться всіх підприємств компанії в Європі. Це прямо пов'язано зі зниженням попиту на автомобілі, повідомляє агентство Bloomberg.
Фабрика "дочки" General Motors - компанії Opel - у німецькому місті Айзенах готується до 3-тижневої виробничої паузи, у той час як завод у Бохумі зупинив свої лінії з випуску автомобілів на 14 днів уже тиждень тому.
"Фінансова криза впливає на попит, і ми не хочемо просто складувати уже готові авто", - коментує ситуацію прес-секретар GME Андреас Кроймер (Andreas Kroemer).
Продажі автомобілів у Європі впали в серпні на 16%, що стало наслідком найбільш значного щомісячного зниження попиту на авто з 1999 року. За даними Європейської асоціації автовиробників продажі машин марки GM у серпні знизилися на 18%.
Припинення виробництва торкнеться заводів Opel в англійському Елессмері та іспанській Сарагосі, де буде скорочений випуск моделей Astra, Corsa та Zafira.
За матеріалами: K2Kapital
Поділитися новиною
