Українська біржа закрилась, щоб не впасти


Українська біржа закрилась, щоб не впасти

У вівторок, 07 жовтня, станом на 13:00, серед компаній, по цінних паперах яких пройшли угоди, зафіксовано сильне зниження котирувань, повідомляє FundMarket. У той же час, UAI-50 (Український Зважений Індекс - FundMarket) зафіксував провал на -12,54%, досягши 31,50 пункту.

В аналітичному відділі Galt & Taggart Securities Ukraine вважають, що однією із причин прискореного падіння українського ринку останнім часом стало те, що він зумів утриматися тоді, коли світові ринки минулого тижня обвалилися через великі втрати і різке зниження цін.

Тим часом на ПФТС значні побоювання подальшого зниження цін на акції привели до зниження активності гравців. Як результат - подальше падіння та чергова заборона біржі на торгівлю акціями перед закриттям майданчика: ВАТ Азовсталь (ПФТС: AZST) (-11,27%), ВАТ Єнакіївський метзавод (ПФТС: ENMZ) (-10,61%), ВАТ Банк Аваль (ПФТС: BAVL) (-12,50%), Укрнафта (ПФТС: UNAF) (-11,00%), АК Укрсоцбанк (ПФТС: USCB) (-23,99%), ВАТ Авдієвський коксохімічний завод (ПФТС: AVDK) (-15,66%).

Тотальне падіння на ринку акцій було припинено о 13:00, закриттям торговельного майданчика до кінця торговельної сесії.

Деякі емітенти, падіння яких не обмежують припиненням торгів, показали за цей час колосальні втрати капіталізації, що наближаються до втрати половини вартості. Серед них: ВАТ Запоріжсталь (ПФТС: ) (-51,61%), ВАТ Донецький металопрокатний завод (ПФТС: DMPZ) (-45,26%).

Відрізнилися сьогодні знову акції Південного ГЗК (ПФТС: PGZK), які впали на 14,86%, тоді як учора по них були проведені угоди із приростом у ціні 18,4%. Це вкотре підтверджує існування технічних продажів на українському ринку, коли в один день ціни штучно піднімають, щоб провести далі угоду по бажаній зниженій ціні. Акції цього емітента також стали найбільш торгованими на біржі з обсягом 2125,65 млн грн при укладених 3-х угодах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
В Контексті Finance.ua
Опитування