0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Індекс Dow Jones впав нижче 10 тисяч пунктів


Індекс Dow Jones впав нижче 10 тисяч пунктів

Американський фондовий індекс Dow Jones на торгах 6 жовтня вперше за 4 роки впав нижче психологічно важливої позначки 10 тисяч пунктів.

До 18:08 біржовий показник знизився на 3,22 відсотки до 9993,25 пункту. Nasdaq до того ж часу впав на 4,05 відсотки до 1868,54 пункту, а S&P 500 - на 3,79 відсотки 1057,61 пункту.

Фондові індекси США падають уже третій день підряд. На котирування місцевих компаній не вплинуло навіть прийняття "Плану Полсона" Конгресом і підписання його президентом країни Джорджем Бушем. Трейдери побоюються, що заходи не приведуть до швидкого оздоровлення фінансової системи.

Не виключено, що американські фондові індекси падають під впливом новин з Європи та Азії, де обвалилася більшість біржових показників.

У лідерах падіння на американських фондових біржах виявилися акції сировинних компаній. Це пов'язано з обвалом цін на нафту та низку металів на світових ринках.

Індекс Dow Jones був уперше опублікований в 1896 році і з тих пір вважається одним з основних у США. Зараз він розраховується на базі торгів по акціях 30 найбільших компаній Сполучених Штатів. У їхнє число, зокрема, входять Citigroup, McDonald's, Boeing, Microsoft та інші відомі компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування