Індекс Dow Jones впав нижче 10 тисяч пунктів


Індекс Dow Jones впав нижче 10 тисяч пунктів

Американський фондовий індекс Dow Jones на торгах 6 жовтня вперше за 4 роки впав нижче психологічно важливої позначки 10 тисяч пунктів.

До 18:08 біржовий показник знизився на 3,22 відсотки до 9993,25 пункту. Nasdaq до того ж часу впав на 4,05 відсотки до 1868,54 пункту, а S&P 500 - на 3,79 відсотки 1057,61 пункту.

Фондові індекси США падають уже третій день підряд. На котирування місцевих компаній не вплинуло навіть прийняття "Плану Полсона" Конгресом і підписання його президентом країни Джорджем Бушем. Трейдери побоюються, що заходи не приведуть до швидкого оздоровлення фінансової системи.

Не виключено, що американські фондові індекси падають під впливом новин з Європи та Азії, де обвалилася більшість біржових показників.

У лідерах падіння на американських фондових біржах виявилися акції сировинних компаній. Це пов'язано з обвалом цін на нафту та низку металів на світових ринках.

Індекс Dow Jones був уперше опублікований в 1896 році і з тих пір вважається одним з основних у США. Зараз він розраховується на базі торгів по акціях 30 найбільших компаній Сполучених Штатів. У їхнє число, зокрема, входять Citigroup, McDonald's, Boeing, Microsoft та інші відомі компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua