0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Американський банк Wells Fargo придбає конкурента Wachovia за 15,1 млрд. дол.


Американський банк Wells Fargo придбає конкурента Wachovia за 15,1 млрд. дол.

Найбільший банк Західного узбережжя США Wells Fargo & Co дійшов згоди про придбання конкурента Wachovia Corp. за $15,1 млрд. у формі обміну акціями. Відповідно до умов угоди акціонери Wachovia одержать 0,1991 акції Wells Fargo за кожен свій цінний папір. Угода повинна бути схвалена акціонерами Wachovia і регулювальними органами. Про це говориться в спільній заяві компаній.

Таким чином, Wells Fargo обійшов третій за ринковою вартістю американський банк Citigroup Inc у боротьбі за активи Wachovia, що опинилася в складному фінансовому становищі. 29 вересня Citigroup повідомив, що домігся принципової згоди на покупку банківського бізнесу acquire Wachovia за $2,16 млрд. і вже одержав відповідне схвалення Федеральної корпорації страхування вкладів (FDIC). Однак, акціонери Wachovia скоріше всі схвалять більш щедру пропозицію Wells Fargo. Вона оцінює одну акцію Wachovia в $7, що трохи вище від її поточної ринкової ціни на втраті $6,48 за підсумками торгів 2 жовтня, але набагато вище від пропозиції Citigroup.

Чутки про те, що Wachovia зазнає фінансові проблеми і веде переговори з потенційними покупцями про поглинання з'явилися ще на початку вересня. У числі можливих претендентів називалися американські Citigroup, Wells Fargo та іспанський Banco Santander. Фінансові проблеми Wachovia у значній мірі породжені придбанням в 2006 році компанії Golden West Financial Corp за $25 млрд. У результаті цієї угоди Wachovia одержала портфель іпотечних кредитів на $122 млрд., що і потягнув компанію на дно в результаті іпотечної кризи, що почалася минулого літа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування